Patch-It sleep

Detoxikační náplasti Patch-It s podporou spánku - balení po 20 ks

Dermatologicky testována na uklidnění, relaxaci a klidný spánek. K základním ingrediencím je navíc přidána unikátní uklidňující směs certifikovaných organických esenciálních olejů.

K nim patří: Levandule – uklidňující a podporující relaxaci, šalvěj – vyrovnávající a uklidňující účinky, bazalka, čistí a posiluje mysl, ylang ylang – uklidňuje smysly, bergamot – uklidňující a povzbuzující a olej z hořkého pomeranče – uvolňující emoce.

Patch-It pro podporu spánku byla testovaná v Británii ve skupině lidí, kteří trpěli špatnou kvalitou spánku. V testu si uživatelé aplikovali náplasti po dobu jednoho měsíce a výsledky indikovaly potenciál ke zvýšení prospaných hodin, redukovaly také počet probuzení během noci.

Mějte na paměti, že pro ty, kteří tyto náplasti užívají poprvé je nutno používat je alespoň 3 noci za sebou a deset dní za sebou každý měsíc v případě dlouhodobého podpůrného programu. Pro ty, kteří mají dlouhodobé obtíže s dobrým nočním odpočinkem, může být nezbytné delší období nepřetržitého používání (14-21 dní).

Circulation Patch-It obsahuje mentol, který je známý svým přínosem pro zdravou cirkulaci a je ideální pro unavená, bolestivá a těžká chodidla a nohy.  Circulation Patch-It používá

TEL.: +420 604 222 592 | info@relaxnaplast.cz                   www.detoxikacninaplasti-patchit.cz