Patch-It detoxikační náplasti

Co je Patch-It

Patch-It jsou vaše přenosné „lázňě v náplasti“. Jsou vynikající:

  • v případě pocitu těžkých nohou, unavených a bolestivých chodidel, svalových potíží, zranění nebo potřebě rychlé regenerace a také v případě, že chcete podpořit svoji zdravou cirkulaci ve vašem těle (Circulation Patch-It – náplasti Patch-It pro podporu cirkulace)
  • kdykoli se cítíte unaveni nebo ve stresu a potřebujete kvalitní noční odpočinek, uklidnění a relaxaci (Sleep Patch-It – náplast Patch-It pro podporu spánku).
  • Pokud chcete podpořit imunitní systém vašeho těla a podpořit jeho schopnost zbavovat se škodlivin. Nedostatečná schopnost vašeho těla se detoxikovat se může projevovat bolestí, únavou, otoky, celulitidou, zažívacími problémy či vyrážkou. (Detox Patch-It – náplast pro podporu detoxikace)

Náplasti Patch-It jsou vybaveny šikovným designem "Tear & Wear" (doslova: „odtrhněte a noste“), který obsahuje sáček s léčivými složkami v prášku. Tento produkt kombinuje myšlenky reflexologie, tradiční čínské medicíny s užíváním obkladů, krystalovou terapií a esenciálními oleji.  Typická místa k umístění náplasti jsou šlapky nohou, kde se koncentrují reflexní zóny.

Koncept stimulace reflexních zón na spodní části chodidel, například prostřednictvím reflexní masáže, je dobře známý. Stimulace bodů podél meridiánů (starověké čínské pojetí) za pomocí jehel nebo masáže vytváří stimul jiných orgánů nebo tělesných funkcí, které se k jednotlivým meridiánům vztahují.

Náplasti Patch-It využívají účinek infračerveného záření (FIR) určitých materiálů, aby vygenerovaly tento podnět. FIR bylo mnoho let zkoumáno v Japonsku, Číně, U.S.A. a Švédsku při léčbě různých obtíží, jako jsou svalové výrony, napětí, periferní cévní onemocnění, artritida, ztuhlost ramen, občasné bolesti atd.

 

Složení Patch-It

Základní složkou všech tří typů náplasti Patch-It je kvalitní surový dřevný ocet ze dřeva mandarinkovníku (mandarinkovníkový dřevný ocet) v tekuté formě je léčivým tonikem. Náplasti firmy Nutriworks s dvakrát destilovaným dřevným octem obsahují speciální práškový čištěný ocet ze zralého dřeva mandarinkovníku, který neobsahuje žádné škodlivé látky jako metanol. Náplasti Patch-It obsahuje ve směsi 50 % mandarinkovníkového octa. Nano-turmalínový krystalický prášek podporuje infračervený účinek náplasti Patch-It. Zelený čaj se chová jako jemný antioxidant, který ochraňuje pokožku, když je náplast vlhká. Vnější část náplasti je vyrobena z prodyšného materiálu s vysokou absorpční schopností (používá se např. v kvalitních plenkách), aby se zabránilo úniku tekutin nebo nepříjemné „lepivosti“ po použití. Prodlužuje také trvanlivost náplastí během užití.

Jednotlivé druhy náplastí jsou dále obohaceny o další složky podle jejich zaměření a obtíže, které mají léčit. Podrobné složení jednotlivých typů náplastí Patch-It naleznete zde.

Náplasti Patch-It jsou celkově určeny k dlouhodobé účinnosti. Obecně efekt z náplasti zaniká, když všechen prášek v sáčku (náplasti) absorbuje vlhkost. S vyšším množstvím prášku v každém sáčku (5 g) v kombinaci s použitím savého obalu sáčku náplast Patch-It obvykle funguje po dobu 8–10 hodin užití. Po pár hodinách se částečky v náplasti mohou zabarvit do tmavohněda. Toto je ryze přírodní jev a důsledek toho, že prášek by v kontaktu s vlhkostí. PATCH-IT JE JEDINÁ DETOXIKAČNÍ NÁPLAST TOHOTO DRUHU, KTERÁ JE ÚČINNÁ BEZ OHLEDU NA TO, ZDA JE PO POUŽITÍ MOKRÁ NEBO SUCHÁ.

Circulation Patch-It obsahuje mentol, který je známý svým přínosem pro zdravou cirkulaci a je ideální pro unavená, bolestivá a těžká chodidla a nohy.  Circulation Patch-It používá

TEL.: +420 604 222 592 | info@relaxnaplast.cz                   www.detoxikacninaplasti-patchit.cz