Patch-It detox 2013

Detoxikační náplasti Patch-It s podporou cirkulace - balení po 20 ks

Vyzkoušené a otestované originální složení náplasti podporuje přirozenou schopnost vašeho těla odstraňovat toxiny běžnými cestami, jako je pot nebo moč. Pokud se tyto nečistoty efektivně z těla neodstraní, mohou přispět k rozvoji bolestí, únavy, otoků, celulitidy, zažívacích problémů, vyrážek a oslabeného imunitního systému. Toto může časem vést k různým chronickým onemocněním.

V ideálním případě se tělo zbavuje toxinů samo. Tyto přirozené detoxikační procesy jsou ale narušovány špatnou životosprávou, nezdravými jídelními návyky, zraněními, spánkovou deprivací a toxiny ze životního prostředí, poté tělo bojuje udržovat fungování normálních čistících procesů nezbytných pro zdraví.
Detox Patch-It vám může pomoci dostat tělo zpět do žádoucího stavu. Účinnost detoxikačních náplastí Patch-It potvrzují výsledky klinické studie (zde).

Circulation Patch-It obsahuje mentol, který je známý svým přínosem pro zdravou cirkulaci a je ideální pro unavená, bolestivá a těžká chodidla a nohy.  Circulation Patch-It používá

TEL.: +420 604 222 592 | info@relaxnaplast.cz                   www.detoxikacninaplasti-patchit.cz