Kvalita náplasti

Dlouhodobější efekt během použití

Efekt detoxikačních náplastí Patch-It trvá pouze po dobu, kdy je prášek v sáčku náplasti suchý. Jakmile je náplast mokrá, byla efektivně „spotřebována“”. Patch-It se obecně užívá předtím, než jdete spát, a průměrný uživatel spí 7–8 hodin. Detoxikační náplast Patch-It je ve srovnání s jinými náplastmi vytvořena tak, aby obsahovala o 25–30 % více (na váhu) ingrediencí ve srovnání s jinými produkty, je tomu tak proto, aby produkt, který je právě používán, vydržel déle podle aktuálních potřeb.

Životnost

Pro převod octa jako tekutiny na prášek je jako základ třeba škrob (dextrin). Tento prášek je hydroskopický (přitahuje vodu). To znamená, že produkty, které obsahují hodně škrobu a méně octa, jsou i během skladování více ohroženy vlhkostí. Výsledkem je zkrácená záruční lhůta. Směs práškového mandarinkovníkového dřevného octa je relativně stabilní a navíc výrobce detoxikační náplasti Patch-It učinil kroky, aby bylo zajištěno lepší balení pro kvalitnější skladování.

Testy účinnosti

Detoxikační náplast Patch-It byla laboratorně testována, aby se změřil její infračervený účinek. Tepelné zobrazovací testy, které byly původně využívány v průběhu vývoje v Koreji, byly následně znovu použity v Harley Street v Londýně. Tento způsob zobrazení umožňuje pozorování teplotních změn v jiných částech těla mnoho hodin poté, co byla na chodidla aplikována náplast Patch-It. Teplotní změny dokazují, že efekt detoxikačních náplastí Patch-It je více než jen placebo efekt.

Kromě toho byly v Anglii provedeny dva pokusy týkající se přínosu Patch-It pro podporu přirozeného spánku. Prvním byl dvojitý slepý řízený placebo test, kterého se zúčastnilo 60 dobrovolníků, v následném testu bylo testováno 141 dobrovolníků. Výsledky ukázaly jednoznačné zlepšení v několika měřítkách týkajících se kvality spánku.

Přesvědčivé výsledky poslední klinické studie, prokazující účinnost náplasti Patch-It najdete ZDE.

Další náhodná studie týkající se lumbaga (onemocnění křížové části páteře) poskytla data ohledně bezpečnosti použití detoxikační náplasti Patch-It a další řízené placebo testy jsou nyní ve fázi zpracování.

Zajištěná bezpečnost a kvalita

Detoxikační náplast Patch-It je jediný výrobek certifikovaný ISO 14001 (ekologická výroba). Patch-It je pravidelně testována nezávislou laboratoří (SGS) na těžké kovy a bakteriální znečištění. V Německu byla detoxikační náplast Patch-It také dermatologicky testována pro lokální použití na kůži. Bezpečnostní data, která vznikla v průběhu provádění klinického hodnocení, ukázala, že výrobek byl dobře snášen.

Circulation Patch-It obsahuje mentol, který je známý svým přínosem pro zdravou cirkulaci a je ideální pro unavená, bolestivá a těžká chodidla a nohy.  Circulation Patch-It používá

TEL.: +420 604 222 592 | info@relaxnaplast.cz                   www.detoxikacninaplasti-patchit.cz